NADCHODZĄCE WYDARZENIA

NOE FESTIWAL

 7 NOE Festiwal

  kiedy: 2 sierpnia 2020

– miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

 – strona internetowa NOE Festiwalu – www.noefestiwal.pl

bilety do nabycia, na eBilethttps://www.ebilet.pl/biznes/targi/festiwal-wina

– podobnie jak w zeszłym roku w dniu Festiwalu, będziemy prowadzić zbiórkę funduszy na rzecz Śląskiego Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo https://www.shd.org.pl/ Zebrane pieniądze pomogą w budowie sali rehabilitacyjnej dla dzieci – podopiecznych Fundacji.

INFO:

Czy NOE Festiwal zawita po raz 7 do Katowic?

To pytanie często było zadawane organizatorom NOE Festiwalu. Wiele imprez, targów, festynów czy festiwali zostało odwołanych. Stawiając czoła wielu trudnościom i przeciwnościom losu, zdecydowaliśmy się na organizację NOE Festiwalu w wakacje, 2 sierpnia, w MCK Katowice.

  • Tradycyjny termin – zaraz po Wielkanocy, nie mógł dojść do skutku, zbiegło się to z początkiem ogłoszonej właśnie pandemii – wyjaśnia Marian Jeżewski – prezes Stowarzyszenia ENOKULTURA, organizatora imprezy. – Mieliśmy do wyboru dwa warianty: 7 NOE Festiwal odwołać w tym roku i przenieść na rok przyszły, lub przesunąć termin na czas „bezpieczniejszy”. Po burzliwej i niełatwej naradzie doszliśmy do wniosku, że wybieramy opcję drugą. Czy to była dobra decyzja? – myślimy, że tak.

Nasz festiwal ma szansę być jakimś urozmaiceniem podczas letniej kanikuły dla wielu osób, które zostają na miejscu. Przymusowy areszt domowy nie służy naszej psychice, jesteśmy stęsknieni za towarzystwem i kontaktem z innymi ludźmi, za wspólną rozrywką. Już samo spotkanie z winem jest czymś rozluźniającym i odstresowującym. Oczywiście będą zachowane wymagane przepisami standardy bezpieczeństwa – dodatkowo, zwiększyliśmy powierzchnię wystawienniczą, by zyskać większą przestrzeń dla naszych gości i wystawców.

Im bliżej 7 NOE Festiwalu, tym zainteresowanie nim jest większe, zgłaszają się nowi wystawcy, bo uważają, że warto, że to naprawdę świetne wydarzenie, dla promocji siebie, swojej marki, oferty – a także w ogóle dla promocji kultury wina w kraju. NOE Festiwal ma przecież misję edukowania i szerzenia kultury wina. Świadomy klient, to stały klient, to podstawa obrotu każdego przedsiębiorstwa. A z promocją wina nawet w „normalnych czasach” nie jest prosto, ustawodawca bardzo ją ograniczył.

  • Nowością na 7 NOE będzie „godzina dla branży”. Chociaż impreza skierowana jest do bezpośredniego klienta, to siłą rzeczy branża winiarska i HoReCa spotykają się tutaj. Postanowiliśmy, że godzina przed oficjalnym otwarciem będzie wyłącznie dla kontaktów biznesowych branży, by warunki były bardziej komfortowe – podkreśla Marian Jeżewski.

Serdecznie zapraszamy na 7 edycję NOE Festiwalu, święto wina w Katowicach w 2020 odbędzie się. Do zobaczenia!

Plan imprezy:

10:00-11:00 – godzina dla branży

11:00 – otwarcie NOE Festiwalu

13:00-17:20 prelekcje wg planu

13:00 – Andrzej Woźnikowski

15:00 – Przemysław Błaszczyk

17:00 – Adam Bauer

19:00 zakończenie NOE Festiwalu

komentarzy 14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *