INFORMACJE BRANŻOWE,  NEWS

ZOSTAŃ PARTNEREM RIESLING WEEKS

Już po raz szósty zapraszamy importerów wina, sklepy specjalistyczne, hotele, restauracje, wine bary,  które mają w ofercie niemieckie wina do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji promocyjnejRieslinga -Riesling Weeks. Tygodnie Rieslinga są bardzo ważnym działaniem  w ramach naszego programu marketingowego w Polsce. Nasze przedstawicielstwo podczas tych trzech tygodni wspiera działania promocyjne importerów, sklepy specjalistyczne i branżę restauracyjną. Dlaczego organizujemy „Riesling Weeks”?

  •  w celu podniesienia świadomości konsumentów o walorach smakowych niemieckiego Rieslinga i możliwościach łączenia go z różnymi potrawami.
  •  w celu zwiększenia świadomości co do różnorodności jego stylów (Riesling to nie tylko słodkie wino!)
     
  • w celu zwiększenia sprzedaży Rieslinga poprzez zachęcanie konsumentów do odwiedzania restauracji, wine- barów oraz sklepów specjalistycznych w trakcie trwania promocji.

Najlepszych parterów nagradzamy. W tym roku fundatorem nagród dla restauracji, które najlepiej przeprowadzą akcję promocyjną jest firma Winterhalter.   Od trzech lat rozszerzyliśmy promocję poprzez dedykowaną stronę www.rieslingweeks.pl, oczywiście w tym roku będziemy nadal kontynuować to działanie. Strony tej jeszcze nie aktualizowaliśmy o miejsca, także mogą Państwo sprawdzić , jakie miejsca brały udział w zeszłej edycji. W tym roku usprawniamy naszą stronę poprzez rozbudowany, bardziej funkcjonalny kalendarz wydarzeń. W celu usprawnienia funkcjonalności będą mogli Państwo sami wpisywać organizowane przez Państwa akcje promocyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *