INFORMACJE BRANŻOWE,  NEWS

ZOSTAŃ PARTNEREM RIESLING WEEKS

Już po raz szósty zapraszamy importerów wina, sklepy specjalistyczne, hotele, restauracje, wine bary,  które mają w ofercie niemieckie wina do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji promocyjnejRieslinga -Riesling Weeks. Tygodnie Rieslinga są bardzo ważnym działaniem  w ramach naszego programu marketingowego w Polsce. Nasze przedstawicielstwo podczas tych trzech tygodni wspiera działania promocyjne importerów, sklepy specjalistyczne i branżę restauracyjną. Dlaczego organizujemy „Riesling Weeks”?

  •  w celu podniesienia świadomości konsumentów o walorach smakowych niemieckiego Rieslinga i możliwościach łączenia go z różnymi potrawami.
  •  w celu zwiększenia świadomości co do różnorodności jego stylów (Riesling to nie tylko słodkie wino!)
     
  • w celu zwiększenia sprzedaży Rieslinga poprzez zachęcanie konsumentów do odwiedzania restauracji, wine- barów oraz sklepów specjalistycznych w trakcie trwania promocji.

Najlepszych parterów nagradzamy. W tym roku fundatorem nagród dla restauracji, które najlepiej przeprowadzą akcję promocyjną jest firma Winterhalter.   Od trzech lat rozszerzyliśmy promocję poprzez dedykowaną stronę www.rieslingweeks.pl, oczywiście w tym roku będziemy nadal kontynuować to działanie. Strony tej jeszcze nie aktualizowaliśmy o miejsca, także mogą Państwo sprawdzić , jakie miejsca brały udział w zeszłej edycji. W tym roku usprawniamy naszą stronę poprzez rozbudowany, bardziej funkcjonalny kalendarz wydarzeń. W celu usprawnienia funkcjonalności będą mogli Państwo sami wpisywać organizowane przez Państwa akcje promocyjne.

komentarzy 25

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *